Serwis przedsprzedażny


Ogólna analiza struktury organizacyjnej i działalności klienta, a także planów rozwoju jego firmy na przyszłość.Dokładna ocena potrzeb klienta.Precyzyjna analiza specyfiki pracy każdego pracownika w celu skonfigurowania odpowiednich stanowisk pracy.Naszym celem jest jak najlepsze zagospodarowanie i racjonalne wykorzystanie powierzchni biurowej, zaproponowanie klientom takich rozwiązań, które zapewnią odpowiedni komfort pracy i przyczynią się do zwiększenia wydajności pracowników.

 

 

Pomiary, projektowanie i meble do testowania


Wizyta przedstawiciela handlowego wraz z architektem w pomieszczeniach, które będą wyposażane.Nasi doświadczeni architekci służą pomocą i doradztwem w wyborze jak najlepszych rozwiązań.Wykonujemy projekty wykorzystując oprogramowanie AutoCAD, a także wizualizacje w programie 3D Max.Klientom, którzy zlecają nam duże realizacje jesteśmy gotowi wypożyczyć przykładowe stanowiska pracy. Standardowo oferujemy fotele i krzesła do testowania.Do dyspozycji klientów jest również ekspozycja, gdzie można zapoznać się z naszą ofertą.

 

Wszystkim klientom zapewniamy obsługę przedsprzedażną, pomiary i projektowanie.

 

 

 

 

Dostawa i montaż


Gwarantujemy 2 - 4 tygodniowe terminy realizacji od daty złożenia zamówienia.Dostarczamy meble własnym transportem.Nasz zespół montażowy to doświadczeni specjaliści, którzy doskonale i w najdrobniejszych detalach znają wszystkie nasze produkty.Montaż mebli wykonywany jest w ustalonym, dogodnym dla klienta terminie.

 

Wszystkim klientom gwarantujemy dostawę i montaż mebli.

 

 

 

 

Serwis posprzedażny


Nasza współpraca z klientem nie kończy się w dniu realizacji zamówienia. Każdym klientem opiekuje się przedstawiciel handlowy, który zawsze służy radą i pomocą.W ramach obsługi posprzedażnej, w terminie 2 tygodni od daty montażu, bezpłatnie dokonujemy wszelkich zmian w ustawieniu mebli w wyposażonych przez nas biurach.Gwarantujemy 24 godzinny czas reakcji naszego serwisu od momentu zgłoszenia usterki przez klienta.W przypadku zmiany siedziby wykonujemy przeprowadzkę z demontażem i montażem mebli, bez utraty ich jakości.Co 6 miesięcy od daty montażu mebli nasz dział techniczny dokonuje kontroli, które mają na celu sprawdzenie stanu technicznego mebli i wykonanie niezbędnych poprawek.

 

Jesteśmy zaangażowani w ciągły proces doskonalenia gamy oferowanych przez nas produktów i poziomu gwarantowanego przez nas serwisu.